4MP зовнішня, IP, IR - 40m
• "1/2,8" CMOS
• Метод стиснення H.264/H.264+/H.265/H.265+
• Фіксований об'єктив 6 мм
• ІЧ-відстань max 40 м.
• Металевий корпус IP67
| Мережеві параметри | |
| Ethernet | RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Протокол | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP, UDP |
| ONVIF | Підтримка ONVIF 2.4 (профиль S / T / G) |
| POE | Додатковий/внутрішній, підтримка IEEE 802.3af |
| Основной потік 1 | 2592 * 1944 @ 20 кадров 2560 * 1920 @ 20 кадров |
| Камера | |
| Матриця | "1 / 2,8" CMOS |
| Розширення | 4MP |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Світлочутливість | Мінімальне освітлення 0,01 люкс |
| Стиснення | H.264 / H.264 + / H.265 / H.265 + / JPEG / AVI / MJPEG |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Нічне бачення | |
| Інфрачервона відстань | 40 м |
| Особливості камери | |
| День/Ніч | Колір / Ч / Б (IR-CUT) |
| Визначення руху | Так |
| Слот для SD карт | - |
| Загальні характеристики | |
| Корпус | Метал, IP67 |
| Електричні характеристики | DC12V ± 10%, 950 мА |
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse LBF60FL400
- Виробник: LONGSE
- Модель: LBF60FL400
- text_sku 2208
- Наявність: Є в наявності
-
3382.14 грн.

