2МР, IP-камера
- 1/2,9 CMOS Sensor,Fullhan SDC
- Метод стиснення H.264/H.265/JPEG/AVI/MJPEG
- Варифокальний об'єктив 2.8-12 мм
- ІЧ-відстань max 60м.
- Живлення POE
- Металевий корпус IP67
| Мережеві параметри | |
| Протокол | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, SMTP, UDP |
| ONVIF | Підтримка ONVIF 2.4 (профиль S / T / G) |
| POE | Додатково підтримка IEEE 802.3af |
| Камера | |
| Матриця | "1/2.9" CMOS Sensor, Fullhan SDC |
| Розширення | 3 МП |
| Фокусна відстань | 2.8-12mm |
| Стиснення | H.264/H.265/JPEG/AVI/MJPEG |
| Дальність ІЧ підсвічування | 60м |
| Тип об'єктиву | Варіфокальний |
| Особливості камери | |
| День/Ніч | Колір / Ч / Б (IR-CUT) |
| Загальні характеристики | |
| Живлення | DC12V ± 10%, 950 мА POE |
Відеокамера Longse LBP90FE200
- Модель: LBP90FE200
- text_sku 2232
- Наявність: Є в наявності
-
3207.80 грн.

