3-MP, IP-камера
• 1/2,9 CMOS Sensor, Fullhan SDC
• F23+FH8852 (H.265+/H.265/H.264+/H.264)
•Варифокальний об'єктив 2,8–12 мм
• ІЧ-підсвічування max 30 м.
• Аудіо вхід
• Живлення POE
•Металевий корпус із ступенем захисту IP67 для використання поза приміщеннями
| Мережеві параметри | |
| Ethernet | RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Протокол | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, SMTP, UDP |
| ONVIF | Підтримка ONVIF 2.4 (профиль S / T / G) |
| POE | Додатково підтримка IEEE 802.3af |
| Камера | |
| Матриця | "1 / 2,9" CMOS Sensor, Fullhan SDC |
| Розширення | 3 МП |
| Стиснення | H.264 / H.264 + / H.265 / H.265 + / JPEG / AVI. |
| Телевізійна система | PAL / NTSC. |
| Дальність ІЧ підсвічування | 30 м |
| Тип об'єктиву | Варіфокальний |
| Об'єктив | |
| Довжина фокусу | 2,8–12 мм |
| Особливості камери | |
| День/Ніч | Колір / Ч / Б (IR-CUT) |
| Слот для SD карт | Ні |
| Загальні характеристики | |
| Живлення | DC12V ± 10%, 950 мА POE |
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse LIRDCAFE200
- Модель: LIRDCAFE200
- text_sku 2230
- Наявність: Є в наявності
-
2975.60 грн.

