2MP зовнішня, з фіксованим фокусом, IR - 30m
- "1/3" CMOS
- AHD / CVI / TVI / CVBS 4 В 1
- Фіксований об'єктив 3,6 мм
- ІЧ-відстань max 30 м.
- Зовнішній металевий корпус IP67
| Мережеві параметри | |
| Основной потік 1 | 1920 * 1080 |
| Камера | |
| Матриця | "1/3" CMOS |
| Розширення | 2MP |
| Стиснення | |
| Телевізійна система | PAL / NTSC |
| Відношення сигнал/шум | ≥52dB |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Об'єктив | |
| Довжина фокусу | 3,6 мм |
| Нічне бачення | |
| Інфрачервона відстань | 25 м |
| Особливості камери | |
| День/Ніч | Так |
| Слот для SD карт | - |
| Загальні характеристики | |
| Корпус | Метал, IP67 |
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse LBH30HTC200FE
- Виробник: LONGSE
- Модель: LBH30HTC200FE
- text_sku 2103
- Наявність: Є в наявності
-
989.00 грн.



