2MP наружная, с фиксированным фокусом, IP, IR - 30m
- 1/2.9" CMOS Sensor. HISILICON Hi3516E WDR
- Метод сжатия H.264 / H.265
- Фиксированный объектив 3,6 мм
- ИК-расстояние 30 м. макс.
- Наружный металлический корпус IP66
| Мережеві параметри | |
| Ethernet | RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Протокол | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP |
| ONVIF | Підтримка ONVIF 2.4 |
| POE | Так |
| Основной потік 1 | 1920 * 1080 @ 30 кадров в секунду |
| Суб потік | 720 * 480 @ 30 кадров в секунду |
| 3-й субпотік | 352 * 288 @ 30fps |
| Камера | |
| Матриця | "1 / 2,9" CMOS |
| Розширення | 2MP |
| Стиснення | H.264 / H.264 + / JPEG / AVI |
| Телевізійна система | PAL / NTSC |
| Відношення сигнал/шум | ≥52dB |
| Відео вихід | Мережа |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Об'єктив | |
| Довжина фокусу | 3,6 мм (додатково 6 мм) |
| Управління фокусом | фіксований |
| Нічне бачення | |
| Інфрачервона відстань | 30 м |
| Статус IR | До 10 люкс по CDS |
| Увімкнення живлення | CDS Auto Control |
| Особливості камери | |
| День/Ніч | Колір / Ч-Б (IR-CUT) |
| Визначення руху | Так |
| Слот для SD карт | Не має |
| Загальні характеристики | |
| Корпус | Метал, IP66 |
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse LBH30SF200
- Виробник: LONGSE
- Модель: LBH30SF200
- text_sku 2211
- Наявність: Є в наявності
-
2021.00 грн.



