5MP, 4 в 1 HD, купольна, IR - 30m
- 1/2.5" 5MP CMOS sensor
- AHD / CVI / TVI / CVBS 4 В 1
- Об'єктив із змінним фокусом 2,8-12 мм
- ІЧ-відстань 30м. макс.
- Метал IP 66.
| Мережеві параметри | |
| Ethernet | - |
| Протокол | аналоговий сигнал |
| ONVIF | - |
| POE | - |
| Основной потік 1 | 2592 * 1944 |
| Суб потік | - |
| 3-й субпотік | - |
| Камера | |
| Матриця | 1/2.5" 5MP CMOS sensor |
| Розширення | 5M@20fps/12.5fps, 4M@30fps/15fps, 2M@30fps; CVI: 4M@30fps, 2M@30fps |
| Стиснення | - |
| Телевізійна система | PAL / NTSC |
| Відношення сигнал/шум | ≥50dB |
| Відео вихід | аналоговий |
| Тип об'єктиву | зі змінною фокусною відстанню |
| Об'єктив | |
| Довжина фокусу | 2,8-12мм |
| Управління фокусом | Вручну |
| Нічне бачення | |
| Інфрачервона відстань | 30 м |
| Статус IR | До 10 люкс по CDS |
| Увімкнення живлення | CDS Auto Control |
| Особливості камери | |
| День/Ніч | Колір / Ч-Б (IR-CUT) |
| Визначення руху | Так |
| Слот для SD карт | - |
| Загальні характеристики | |
| Корпус | Метал, IP66 |
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse LIRDNTHTC500FK
- Виробник: LONGSE
- Модель: LIRDNTHTC500FK
- text_sku 2105
- Наявність: Є в наявності
-
2150.00 грн.


