2MP зовнішня, з фіксованою фокусною відстанню, IP, IR 20m
- 1/2.9" CMOS Sensor HISILICON Hi3516EWDR
- Метод стиснення H.264/H.264+
- Фіксований об'єктив 2.8 мм
- ІЧ-відстань 20 м. макс.
- Зовнішній металевий корпус IP66
| Мережеві параметри | |
| Ethernet | RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Протокол | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP |
| ONVIF | Підтримка ONVIF 2.4 |
| POE | Ні |
| Основной потік 1 | 1920 * 1080 @ 30 кадров в секунду |
| Суб потік | 720 * 480 @ 30 кадров в секунду |
| 3-й субпотік | 352 * 288 @ 30fps |
| Камера | |
| Матриця | 1/2.9" CMOS Sensor HISILICON Hi3516EWDR |
| Розширення | 2MP 1080P |
| Стиснення | H.264 / H.264 + / JPEG / AVI |
| Телевізійна система | PAL / NTSC |
| Відношення сигнал/шум | ≥52dB |
| Відео вихід | Мережа |
| Тип об'єктиву | З фіксованою фокусною відстанню |
| Об'єктив | |
| Довжина фокусу | 2,8 мм |
| Управління фокусом | Фіксований |
| Нічне бачення | |
| Інфрачервона відстань | 20 м |
| Статус IR | До 10 люкс по CDS |
| Увімкнення живлення | CDS Auto Control |
| Особливості камери | |
| День/Ніч | Колір / Ч-Б (IR-CUT) |
| Визначення руху | Так |
| Слот для SD карт | Ні |
| Загальні характеристики | |
| Корпус | Метал, IP66 |
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse LIRDTSF200
- Виробник: LONGSE
- Модель: LIRDTSF200
- text_sku 2223
- Наявність: Є в наявності
-
2150.00 грн.


