PTZ IR 120m IP
- 1 / 2.9 "SONY Low Illumination 2.1MP
- Метод стиснення H.264
- 22-кратний оптичний зум (f = 3,9 мм-85,5 мм)
- ІЧ-відстань 120 м. макс.
- Зовнішня, IP66
| Мережеві параметри | |
| Ethernet | RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Протокол | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP |
| ONVIF | Підтримка ONVIF 2.4 |
| POE | Ні |
| Основной потік 1 | 1920х1080 @ 30 кадров в секунду |
| Суб потік | 720 * 480 @ 30 кадров в секунду |
| 3-й субпотік | 352 * 288 @ 30fps |
| Камера | |
| Pan, Tilt, Zoom |
|
| Матриця | 1 / 2.9 " SONY 2.1MP |
| Розширення | 2MP |
| Стиснення | H.264 |
| Відношення сигнал/шум | ≥50dB |
| Відео вихід | Мережа |
| Тип об'єктиву | Змінний оптичний зум 22X |
| Об'єктив | |
| Довжина фокусу | 3,9 мм-85.5mm |
| Управління фокусом | Авто |
| Нічне бачення | |
| Інфрачервона відстань | 120 м |
| Увімкнення живлення | ІЧ-індикатор автоматичного керування |
| Особливості камери | |
| Визначення руху | Так |
| Загальні характеристики | |
| Корпус | IP66 метал |
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse PT7B022S200
- Виробник: LONGSE
- Модель: PT7B022S200
- text_sku 2225
- Наявність: Є в наявності
-
19650.22 грн.

