4MP 10X Pan / Zoom Зовнішня IP
- 1/3" OV 4MP CMOS-датчик високої роздільної здатності
- Метод стиснення H.264/H.265
- 10-кратний оптичний зум (f = 5 мм-50 мм)
- ІЧ-відстань 30 м. макс.
- Зовнішня, IP66
| Мережеві параметри | |
| Ethernet | RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Протокол | TCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP |
| ONVIF | Підтримка ONVIF 2.4 |
| POE | Ні |
| Основной потік 1 | 2592*1520 @ 30 кадров в секунду |
| Суб потік | 720 * 480 @ 30 кадров в секунду |
| 3-й субпотік | 352 * 288 @ 30fps |
| Камера | |
| Pan, Tilt, Zoom |
|
| Матриця | 1/3" OV 4MP CMOS-датчик високої роздільної здатності |
| Розширення | 4MP |
| Стиснення | H.264 / H.265 |
| Відношення сигнал/шум | ≥50dB |
| Відео вихід | Мережа |
| Тип об'єктиву | Змінний оптичний зум 10X |
| Об'єктив | |
| Довжина фокусу | 5мм-50мм |
| Управління фокусом | Авто |
| Нічне бачення | |
| Інфрачервона відстань | 30 м |
| Увімкнення живлення | ІЧ-індикатор автоматичного керування |
| Особливості камери | |
| Визначення руху | Так |
| Загальні характеристики | |
| Корпус | IP66 метал |
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse PTBKS400
- Виробник: LONGSE
- Модель: PTBKS400
- text_sku 2226
- Наявність: Є в наявності
-
7524.22 грн.



