2MP, 4 в 1 HD, купольна, IR - 25m
- "1/3" CMOS sensor, 2M.
- AHD/CVI/TVI/CVBS 4 В 1.
- Фіксований об'єктив 2,8 мм.
- ІЧ-відстань max 25м.
- Зовнішній металевий корпус IP67
- Кольорові нічного бачення.
| Камера | |
| Матриця | "1/3" CMOS |
| Розширення | 2MP |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Світлочутливість | |
| Дальність ІЧ підсвічування | 25 м |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Нічне бачення | |
| Статус IR | До 10 люкс по CDS |
| Загальні характеристики | |
| Корпус | Корпус метал, IP67 |
| Електричні характеристики | DC12V ± 10%, 450 мА |
| Додаткові можливості |
|
| Робоче середовище |
|
Відеокамера Longse CMSAHTC200FEHW з кольоровим нічним баченням
- Виробник: LONGSE
- Модель: CMSAHTC200FEHW с цветным ночным видением
- text_sku 2102
- Наявність: Є в наявності
-
817.00 грн.
